Prírodná a bio kozmetika

Novinka
  • V prírode v pohode, BIO telový sprej s citronelou 100 ml
  • Obrázok (1)

V prírode v pohode, BIO telový sprej s citronelou 100 ml

  • Obj. čislo: V04
  • EAN: 8595666002625
Praktický pomocník do prírody
Vhodné pre
Pre deti
Ikony eshop
2, 3, 4
9,99 s DPH / ks 8,33 € bez DPH / ks
Na sklade

V prírode v pohode, BIO telový sprej s citronelou 100 ml

Pribaľte so sebou na výlety do prírody, na záhradné grilovačky aj do lesa prírodný telový sprej s citronelou a buďte vďaka nemu v prírode v pohode. Obsahuje 100% prírodné esenciálne oleje známe pre svoje repelentné účinky vďaka ktorým nevonia obťažujúcemu hmyzu ako sú komáre či kliešte.

Telový sprej v praktickom balení s rozprašovačom vás nesklame pri žiadnej vonkajšej aktivite. Je šetrný k pokožke, ktorú upokojuje a vytvára na nej zvláčňujúci ochranný film. Esenciálne oleje na čele s citronelou, známou pre svoje pôsobenie proti komárom, nevonia otravnému hmyzu a zároveň pokožku príjemne prevoňajú.

Vďaka sviežej bylinnej vôni a šetrnému prírodnému zloženiu je bio telový sprej vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 3 rokov. Pre optimálnu účinnosť je dobré aplikáciu opakovať každé 3 hodiny.

Dermatologicky testované na citlivú pokožku.

Návod na použitie

Pred použitím dôkladne pretrepte a naneste na pokožku. Opakujte každé tri hodiny.

Parametre

Vhodné pre Pre deti

Zloženie

Aqua, Sargassum Fluitans/Natans extract, Bio Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bio Ricinus Communis Seed Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Pentylene Glycol, Geraniol*, Limonene*, Sodium Benzoate, Linalool*, Linalyl Acetate*, Citronellol*, Eugenol*, Geranyl Acetate*, Beta Caryophyllene*, Camphor*, Pinene*, Terpinolene*, Terpineol*, *prirodzená súčasť éterických olejov