Prírodná a bio kozmetika

Články

Prírodnou silou proti celulitíde
10.07.2024

Prírodnou silou proti celulitíde

Celulitída je odvekým nepriateľom mnohých žien. Hoci je pomarančová koža bežná a nie je sa za čo hanbiť, keď príde reč na plavkovú sezónu, každá sa desíme toho, koľko „hrboľčekov“ nám zase pribudlo. Za celulitídou stojí problém s nerovnomerným ukladaním tuku pod kožou a môže potrápiť každého, dokonca aj muža. Pozrime sa spoločne na to, ako s hrbolčekmi naložiť vďaka prírodnej kozmetike.

Súťaž o RICÍNOVY OLEJ SALOOS
08.07.2024

Súťaž o RICÍNOVY OLEJ SALOOS

Teraz máte jedinečnú príležitosť vyhrať ricínový olej v 125ml balení. Stačí sa zúčastniť našej súťaže na sociálnych sieťach a mať trochu šťastia.

NOVINKA pre leto bez štípancov
26.06.2024

NOVINKA pre leto bez štípancov

Milujete prechádzky lesom, výlety na bicykli a tešili ste sa celú zimu na stretávanie v záhrade či terase? Potom iste viete, že najviac starostí nám v letných mesiacoch dokážu pri pobyte vonku narobiť nečakané nálety hmyzu. My sme v Saloos prišli s riešením, ktoré je navyše 100% prírodné, bez zbytočnej chémie a prakticky zabalené na všetky letné dobrodružstvá.

Spálili ste sa na slnku? Príroda vie ako na to.
17.05.2024

Spálili ste sa na slnku? Príroda vie ako na to.

A jééj, zabudli ste sa natrieť opaľovacím krémom? Koža vám to pripomenie nielen večer, ale bohužiaľ si to pamätá a pri opakovanom spálení sa škody postupne sčítajú. Ako jej čo najrýchlejšie uľaviť od šoku, ktorý sme jej spôsobili? A čo skutočne pomáha na spálenie od slnka?