Prírodná a bio kozmetika

O spoločnosti

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na  vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej  a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie  a klasické jazierka  VODNÁŘ .

„Kozmetické prípravky" používané už oddávna boli určené na korigovania poškodenia kože a zmiernenie zmien  vytvorených vplyvom nepriaznivých faktorov ( napr. UV žiarenie, stres, genetické a hormonálne zmeny). Obnovujú a posilňujú prirodzenú bariérovú funkciu kože a mnohé majú často nepopierateľné liečivé účinky.

S rastúcou ponukou rôznych kozmetických produktov sa zákazník stále ťažšie orientuje pri výbere skutočne kvalitného prírodného výrobku.

SALOOS naturcosmetics je nositeľom označenia CPK bio (Certifikovaná prírodná bio kozmetika). Prípravky obsahujú čisté prírodné suroviny a biosuroviny z ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Toto označenie garantuje zákazníkovi vysokú kvalitu a čistotu produktov a splnenie kritérií hodnotenia výrobku vychádzajúc z renomovanej , medzinárodnej certifikácie Ecocert.

Spoločnosť M+H Slovakia s.r.o., okrem širokej škály kozmetických produktov horeuvedených značiek ponúka ako ucelený program i ďalší sortiment výrobkov potrebných pre prácu odborných kozmetičiek, masérov, pracovníkov v kúpeľnej sfére, ako i v oblastiach zaoberajúcich sa krásou, vitalitou a zdravým životným štýlom.
Svoje znalosti si môžete u nás rozširovať i vo vzdelávacích seminároch, školeniach a špeciálnych prednáškach.

 

Naše ciele

Sme moderná a dynamicky prosperujúca spoločnosť, ktorá svoje výsledky vníma nielen ako prísľub do budúcnosti, ale predovšetkým ako záväzok a výzvu. Priali by sme si, aby ste nás vy - naši zákazníci aj naďalej pokladali za obchodného partnera, u ktorého sa môžete spoľahnúť na vysoký štandard a kvalitné služby.

Ing. Katičová Renata, Ing. Gula Milan
konatelia